आजको फलफूल र तरकारीको मूल्य- गुन्द्रुक २७५, सुकेको प्याज ३७ रुपैयाँ

खबर बुक
  • ख-
  • ख+

काठमाडौं, १७ भदौ । कालीमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिले शुक्रबार  अदुवाको औसत मूल्य प्रतिकेजी ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा रहेको जनाएको छ ।

यसैगरी अनार ३२५ रुपैयाँ, अमला ६६ रुपैयाँ ६७ पैसा, अम्बा ८५ रुपैयाँ, आभोकाडो २२५ रुपैयाँ, रातो आलु ६१ रुपैयाँ, मुडेको आलु ५४ रुपैयाँ ६७ पैसा, सेतो आलु ५१ रुपैयाँ ३३ पैसा, भारतीय आलु ३७ रुपैयाँमा मूल्य रहेको छ ।

इमली १४६ रुपैयाँ ६७ पैसा, स्थानीय काउली ८६ रुपैयाँ ६७ पैसा, लोकल काक्रो ७६ रुपैयाँ ६७ पैसा, कागती २७० रुपैयाँ, किवि ५७५ रुपैयाँ, कुरिलो ५०० रुपैयाँ, अकबरे खुर्सानी ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा, सुकेको खुर्सानी ४३० रुपैयाँ र हरियो खुर्सानी ६६ रुपैयाँ ६७ पैसा रहेको छ ।

लोकल गाजरको औसत मूल्य प्रतिकेजी ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, गुन्द्रुक २७५ रुपैयाँ, भारतीय ठूलो गोलभेडा ५८ रुपैयाँ ३३ पैसा, टनेल गोलभेडा ४० रुपैयाँ २० पैसा, लोकल सानो गोलभेडा ३२ रुपैयाँ ५० पैसा, घिउ सिमी ५५ रुपैयाँ, घिरौँला २६ रुपैयाँ ६७ पैसा, चिचिण्डो २३ रुपैयाँ ३३ पैसा, चुकुन्दर ७६ रुपैयाँ ६७ पैसा, कन्य च्याउ १७५ रुपैयाँ, डल्ले च्याउ ३७५ रुपैयाँ, झिगुनी ३७ रुपैयाँ ५० पैसा, टाटे सिमी ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा रहेको छ ।

हरियो तरबुजा ५८ रुपैयाँ ३३ पैसा, छडी माछा २३५ रुपैयाँ, बचुवा माछा २५५ रुपैयाँ, रहु माछा ३०५ रुपैयाँ, तितो करेला ३० रुपैयाँ, तामा १२६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तोफु ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तोरीको साग ४६ रुपैयाँ ६७ पैसा र निबुवा ७५ रुपैयाँ रहेको छ ।

त्यस्तै, निउरोको औसत मूल्य प्रतिकेजी ११० रुपैयाँ, लोकल बन्दा, पाकेको फर्सी र परवर ४५ रुपैयाँ, सुकेको प्याज ३७ रुपैयाँ, पिंडालू ४८ रुपैयाँ ३३ पैसा, तने बोडी ५५, ब्रोकाउली २१० रुपैयाँ, भटमासकोशा ९६ रुपैयाँ ६७ पैसा, डल्लो भन्टा ३५ रुपैयाँ, भिण्डी ५५ रुपैयाँ, भुइँ कटहर २१० रुपैयाँ, भेडे खुर्सानी ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, रायोको साग ७६ रुपैयाँ ६७ पैसा, लप्सी ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, सुकेको चाइनिज लसुन २३५ रुपैयाँ, लसुन सुकेको नेपाली १५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, हरियो लसुन १३५ रुपैयाँ, लौका ४६ रुपैयाँ ६७ पैसा, शरीफा १७५ रुपैयाँ, स्कूस २३ रुपैयाँ ३३ पैसा र हरियो धनिया ४५० रुपैयाँ रहेको छ ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि khabarbook.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्