मिडिया काउन्सिल विधेयक पारित गर्ने तयारी

खबर बुक
  • ख-
  • ख+

सरकारले नेपाल मिडिया काउन्सिल विधेयक २०७६ पारित गर्ने तयारी गरेको छ ।

आज दिउँसो १ बजेका लागि बोलाइएको बैठकमा सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्री ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्कीले राष्ट्रिय सभाको सन्देशसहितको विधेयक पारित गरियोस् भनी प्रस्ताव प्रस्तुत गर्ने कार्यसूची रहेको संसद् सचिवालयले जनाएको छ ।

त्यसअघि मन्त्री कार्कीले राष्ट्रिय सभाको सन्देशसहितको नेपाल मिडिया काउन्सिल विधेयक छलफलका लागि प्रस्ताव प्रस्तुत गर्नुहुनेछ ।

आजको बैठकमा सांसद् भीमबहादुर रावलले ‘माथिल्लो कर्णाली जलविद्यतु आयोजना विकास सम्झौताको कार्यान्वयन गर्न गराउन तथा जलविद्युतको धनी राष्ट्र नेपालमा रहेको जलस्रोत क्षमताको राष्ट्रिय हितमा प्रयोग हुने गरी संरक्षण र संवद्र्धन गर्न आवश्यक भएकोले’ भन्ने जरुरी सार्वजनिक महत्वको विषयमाथि ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाई मन्त्रीको ध्यानाकर्षण गराउने कार्यसूची छ ।

उक्त ध्यानाकर्षणको सम्बन्धमा सांसद् यज्ञबहादुर बोगटी र राजबहादुर बुढाक्षेत्रीले स्पष्टीकरण माग गर्ने कार्यसूची रहेको संसद् सचिवालयले जनाएको छ ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि khabarbook.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्