उदयपुरमा १ सय ११ ग्राम ब्राउन सुगर सहित तीन जना भारतीय नागरिक पक्राउ

खबर बुक
  • ख-
  • ख+

काठमाडौं, १६ असोज । उदयपुर प्रहरीले लागू औषध नियन्त्रणमा हाल सम्मकै उच्च सफलता प्राप्त गरेको छ ।

उदयपुर प्रहरीले उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका १० गैरुन र चौदण्डीगढी नगरपालिका ९ भिमाबाट १ सय ११ ग्राम ब्राउन सुगर सहित तीन जना भारतीय नागरिक तथा  अन्य केहिलाई पक्राउ गरि सार्वजनिक गरेको छ ।

चौदण्डीगढी नगरपालिका ९ भिमाबाट ८१ ग्राम ५ सय ५० मिलिग्राम ब्राउन सुगर सहित भारत बिहार राज्य सुपौल जिल्ला भिमनगर थाना वडा नं. १२ बस्ने बर्ष ४८ का प्रमोद गुप्ता र सुनसरी इनरुवा ६ का सलिम मियाँलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कर्यालय उदयपुरले जनाएको छ ।

त्यसैगरी त्रियुगा नगरपालिका १० कालिखोलाबाट २९ ग्राम २ सय ९० मिलि ग्राम ब्राउन सुगर सहित भारत बिहार राज्य सुपौल जिल्ला भिमनगर थाना वडा नं ८ का जसबिर कुमार मण्डल, र बिहारकै बिरपुर थाना वडा न. १२ बस्ने सन्तोष कुमार महतोलाइ पक्राउ गरिएको उदयपुर प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक रमेश थापाले जानकारी दिनु भयो ।

प्रहरीले लागू औषध नियन्त्रणमा हाल सम्मकै उच्च सफलता प्राप्त गरेको जनाएको छ । प्रहरी टोलीले को २८ प ४९६८ नं. को मोटरसाइकलमा सवार मियाँ र मण्डललाई खानतलासि गर्दा ब्राउन सुगर फेला पारेको हो भने मण्डल र महत्तोलाई भारतीय विआर ११ पीवि १३५५ नम्बरको स्कारपियोको गियरबक्स भित्र कालो प्लाष्टिकको झोलामा लुकाई छिपाई राखेको अवस्थामा ब्राउन सुगर फेला परेको हो ।

पक्राउ परेकाहरुले प्रयोग गरेको मोटरसाईकल र स्कारपियो सहित नियन्त्रणमा लिई उदयपुर जिल्ला अदालतबाट १५ दिनको म्याद थप लिइ आवश्यक अनुसन्धान सुरु गरेको समेत प्रहरीले जनाएको छ ।

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि khabarbook.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्